BUTİKLER

ATÜ Duty Free, 2020 yılında ATÜ Butik konseptini oluşturmak için dünyanın önde gelen moda markalarından ilham alarak işe koyuldu. Günümüzde İstanbul Uluslararası Havalimanı’nda 22 butik mağaza işleten ATÜ Duty Free, seyahat arasında moda dünyasının enleriyle buluşmak isteyenleri ATÜ Butik konsepti ile bir araya getiriyor.

Üst düzey tasarımları birinci sınıf hizmet kalitesiyle birleştiren Butik konseptimiz, ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. En iyi parçalar hakkında daha fazla detay keşfetmek isteyen müşteriler için tasarlanmış VIP salonlarda, kıdemli marka uzmanları güleryüzle hizmet verir.

Butik konseptimiz, özel tasarım alışveriş keyfinin yanı sıra, ürün çeşitliliği sunan çok markalı pop-up mağazalarda trend tasarımlarını keşfetme deneymi sunar.

ATÜ Duty Free olarak, müşteriler için en iyi hizmet tutkumuzla hareket ediyor ve sektöre kazandırdığımız yenilikli anlayışla havalimanı perakendeciliğinin standartlarını yükseltiyoruz.

Gümrüksüz mağaza yönetiminde öncü bir kuruluş olarak, lüks perakende sektöründe de son 20 yılda dünya genelindeki operasyonlarımızla edindiğimiz değerli deneyimlerimiz sayesinde, bu alanda Avrupa’da faaliyet gösteren şirketler arasında lider konumda olduğumuzu söylemekten memnuniyet duyuyoruz.

ATÜ Butikler olarak İstanbul Uluslararası Havalimanı’nda 22 butik ve pop-up mağaza işletiyor ve her biri birbirinden değerli 45 farklı markanın ürünlerini yolcularla buluşturuyoruz.