Günlük tarzda giyinen kızlar

Günlük Tarzlar için Şıklık Sanatı

Günlük şıklık sanatında ustalaşmayı kim istemez? “Zahmetsizce giyiniyorum (bu çok doğru değil), rahatlığımı seviyorum ve hayatı o kadar da zorlamıyorum ama inanılmaz şıkım!” algısı nasıl oluşturulur? Rahat giyim ismi bir yanılsama oluşturabilir, bu tarzda şık görünmek çok zordur. En ince ayrıntılara dikkat etmeli, trendleri yakalamalı ve kendi tarzınızı oluşturmalısınız. Görev zorlu, bu işin uzmanlardan destek almaya ne dersiniz? 

Günlük Şıklığı Ona Sorun: Loro Piana

Spor giyim ve rahat tarzların İtalyan dahisi Loro Piana, her yıl bu konuda kendini bir adım ileriye taşıyor. Horsey ceketler, sneakers, ince eşarplar, rahat pantolonlar, yün kazaklar ve daha fazlası… İtalyan moda evi Loro Piana, günlük giyimin her alanında kendi kalitesini konuşturuyor. Yüksek kalite kumaşları, ince ayrıntılara verdiği önem ve asla azalmayan değeriyle Loro Piana, ne giyerseniz giyin sizi iyi gösteriyor. Günlük şıklığı arıyorsanız, hiç düşünmeden Loro Piana’ya kendinizi teslim edebilirsiniz. 

Fendi: Sadeliğe Zarif bir Dokunuş

Günlük giyimin en önemli özelliği, sade olması. Burada ince bir çizgi var, sadeliği abartmak ayrıntılarda saklanan güzelliği kaybedebilir. Günlük giyimde şıklığı ayrıntılar belirleri. Tek ton kazak altı klasik mavi jean’den oluşan sade kombine şıklık katmak istiyorsanız, dizlere kadar uzanan bir Fendi kovboy çizmesiyle rutini kırabilirsiniz. Unutmayın, sadelik ön planda fakat tek amaç değil. Tek ton gömlekler, desensiz tişörtler ve bol kesim pantolonlarla sadeliği yakalayın; eşarp, fular, ayakkabı ve kemerde de farkınızı konuşturun. Güne hazırsınız!

Detayları Ona Bırakın: Salvatore Ferragamo

Günlük şıklığın temelinde moda bilgisi yatar. Minimalist tavır günlük giyimin tam merkezindedir. Salvatore Ferragamo ayakkabılar, sade ve klasik tasarımlarıyla rahat tarzları bir adım ileriye taşıyabilir. Tek ton desen bir gömlek altı slim-fit pantolon düşünün mesela, ne kadar sade ve net, değil mi? Şimdi bu kombini deri Ferragamo ayakkabılar ve kemerle taçlandırın. Tebrikler, günlük şıklığınızdan ödün vermediniz!

Günlük şıklığın dahi markaları ATÜ Butikler’de sizi bekliyor. Keşfetmek isterseniz, bir dahaki seyahatinizde buluşmak üzere. Şimdilik, markalarımıza göz atmaya ne dersiniz?

Sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?

Share on facebook
Facebook'da Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on linkedin
Linkedin'de Paylaş
Share on pinterest
Pinterest'de Paylaş