Travel elegance

Seyahatlerde Rahat ve Şık Görünmenin Sırları

Seyahat ederken iyi görünmenin sırrı nedir? Kimileri vardır, okyanus ötesi uçuşlardan sonra bile şıklığndan asla ödün vermez. Havalimanına girişte nasıllarsa, uzun bir seyahatten sonra bile iyi görünümlerini korurlar. Size bu konunun sırlarından bahsetmek isteriz.

Rahat Düşünün, Kaliteden Şaşmayın

Fizik kuralları her zaman geçerlidir. Çok basit bir fizik kuralı var: Entropi. Entropi, maddenin her zaman düzenden düzensizliğe geçişe geçme halinde bulunmasıdır. Atomlar dağıtmak ister yani, tıpkı seyahat eden gömleğiniz gibi. Çarelerden biri casual dediğimiz rahat giyim tarzına yönelmek. Hareketten çok etkilenmeyen tişörtler, yün hırkalar, bol kesim pantolonlar… Loro Piana ve Fendi koleksiyonlarında bu parçalardan çok var. Ya da daha spesifik bir tarz belki, spor koleksiyonlarıyla Paul & Shark.

Yenilikler Takip Edin, Yedekleri Oyuna Alın

Askıda yedekleri olan gömlekler

Gelelim yedekler konusunda. Hayatta ne olacağı belli olmaz, küçük bir kahve damlası ya da bir yağ zerresi şıklığınıza gölge düşürebilir. O nedenle kabin çantanızda kolay erişilebilir bir parça yedeğiniz olmasını öneriyoruz. Acil durumlarda şık görünümünüzü yenileyebilirsiniz! Çanta ve yedek taşımayı sevmiyorum diyorsanız sizi bir alt başlığa davet ediyoruz.

Rahat ve Modern Seyahatin Markası: Off-White

Özgür ruhların markası Off-White, hayatı bir keşif olarak gören estetik algısı yüksek bireyler için özel koleksiyonlara sahip. Şıklığı rahatlıkla buluşturduğu seyahat pantolonlarının yanı sıra pratik bir kullanımı modayla birleştiren bavulları, hem konforlu hem de minimal. Seyahatler için özel tasarlanan Off-White setleri, minimum yer kaplamaları ve yolculuğa şıklık katmaları için özel olarak tasarlanıyor. 

Duty Free Alışverişi Hiç Bu Kadar Güzel Olmamıştı

Günümüzün yaşamının en güzel özelliklerinden biri, hemen hemen her yerde alışveriş ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyor olmamız. Mesela havalimanları. Duty Free mağazalarda alışveriş her zaman çok keyifli. Lokal ve geleneksel ürünlerden modanın öncü isimlerine kadar her kategoriden ürünü havalimanlarında bulabiliyorsunuz KenzoOff-WhiteLoro PianaBurberryAlexander McQueenPalm Angels

Seyahatlerde rahat ve havalı olmanın yolu Butikler konseptimiz’deki markalardan geçiyor. Keşfetmek isterseniz, bir dahaki seyahatinizde buluşmak üzere …

Sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?

Share on facebook
Facebook'da Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on linkedin
Linkedin'de Paylaş
Share on pinterest
Pinterest'de Paylaş